Mikrowłókna do włosów w sprayu

Włosy słabe, łamliwe, suche, a nawet wypadające to problem, który dotyka lub w przeszłości dotykał większość ludzi. Nawet codzienna stylizacja jest dla nich bardzo obciążająca, zaczynając od mnóstwa substancji zawartych w szamponach, odżywkach, lakierach czy innych kosmetykach, które nie zawsze mają pozytywny wpływ na kondycję włosów, przez suszenie gorących powietrzem, prostowanie, lokowanie, aż po farbowanie i rozjaśnianie. Te zabiegi bardzo osłabiają włosy przyczyniając się do ich wypadania. Dodatkowo mogą one być obciążone przez dolegliwości i choroby, z którymi zmaga się organizm czy zaburzenia hormonalne. Doskonałym uzupełnieniem leczenia, które jako jedyne daje 100 % szanse regeneracji włosów, są produkty dające efekt natychmiastowego i maksymalnego zagęszczenia.

Nowoczesne rozwiązania w dziedzinie kosmetyki, stwarzają możliwość uzupełnienia przerzedzonych miejsc na głowie w sposób łatwy, tani i co najważniejsze – naturalny. Dostępne na rynku preparaty zawierające mikrowłókna do włosów w sprayu, np. linia Dr Hair, pomagają szybko zagęścić włosy nie obciążając ich, ani nie tworząc wrażenia sztucznej peruki, lecz dodając włosom zdrowego i lśniącego wyglądu.

Wspomniane mikrowłókna Dr Hair to bardzo drobne cząsteczki zbudowane z keratyny i białek budujących włosy, które dzięki naładowaniu elektrostatycznemu bardzo silnie przyczepiają się do włosów, pogrubiając je i dodając objętości. Połączenie to jest na tyle trwałe, że nie straszne mu ekstremalne warunki pogodowe, jak wiatr, deszcz czy śnieg. Nie należy również obawiać się usunięcia produktu – jest ono możliwe podczas normalnego mycia włosów szamponem.

Metoda rysuje się innowacyjnie i pozornie skomplikowanie, jednak uzyskanie przedstawionego efektu jest bardzo proste, ponieważ preparaty występują np. w postaci sprayu, który wystarczy rozpylić na włosy i odpowiednio jest uczesać i wymodelować. Podczas kuracji odbudowującej włosy pobudzającej odrost włosów, warto zadbać o własne samopoczucie i skorzystać z dostępnych metod uzupełniających leczenie i pozwalających na doraźne zagęszczenie włosów.