Zagęszczanie włosów włóknami keratynowymi

Rzadkie bądź przerzedzone włosy to kłopotliwy problem zarówno kobiet jak i mężczyzn, na szczęście istnieje rewelacyjny sposób na zagęszczenie włosów włóknami keratynowymi, które już w kilkanaście sekund pozwalają odmienić całą fryzurę nie do poznania. Metoda ta jest w pełni bezpieczna, a dostępna na stronach jak drhair.pl pozwala w łatwy sposób poprawić estetykę i ogólny wygląd naszych kosmyków każdego dnia. Za pomocą tej rewelacyjnej metody zagęszczania włosów włóknami keratynowymi, fryzura staje się wyraźnie pełniejsza, a rzadkie włosy z prześwitami stają się wspomnieniem.

Keratynowe mikrowłókna stosowane w środkach zagęszczających włosy, są solidnie elektrostatyczne, dzięki czemu skutecznie i dokładnie oklejają nasze naturalne kosmyki, dodając im objętości, a całej fryzurze gęstości. Oparte na naturalnym budulcu jakim jest keratyna – białko znajdujące się w strukturze włosa, doskonale współgrają z naszymi kosmykami, tworząc niezwykle naturalne efekty, które są dodatkowo bardzo bezpieczne. Dzisiaj metoda ta stanowi jedną z najskuteczniejszych niechirurgicznych metod zagęszczania włosów na co dzień, a stosowane po każdorazowym umyciu głowy (podczas mycia włosów mikrowłókna wypłukują się z całej fryzury), wytrzymują na włosach cały dzień i noc – nawet podczas snu czy podczas intensywnego wysiłku – nie reagują na pot.

Wzmocnienie działania zagęszczania włosów włóknami keratynowymi można osiągnąć przy pomocy lakierów do włosów. Efekt zastosowania włókien nie zmienia się zarówno podczas deszczu, wiatru czy śniegu, stąd bez obaw można wykonywać swoje codzienne zadania i aktywności, mając rewelacyjną fryzurę. Kosmetyki do zagęszczania włosów z włóknami keratynowymi aplikuje się niezwykle łatwo, bowiem posypując kłopotliwe miejsca odpowiednią ilością pudru z mikrowłóknami. Roztarte opuszkami palców lub grzebieniem rozdzielają się równomiernie, tworząc doskonały efekt pełnej, wyraźnie gęstej fryzury. Używać ich należy na suche włosy, gdyż wówczas elektrostatyka działa najlepiej. Opakowanie może wystarczyć na okres od kilku tygodni do nawet trzech miesięcy – w zależności od częstotliwości użytkowania i wielkości problemu z przerzedzeniem włosów.